Sisältöön
Tay-palvelut Oy

Vahtimestaripalvelut

Käyntiosoite:
Pinni A, Kanslerinrinne 1

Palvelupäällikkö Jari Kivinen
jari.kivinen@uta.fi
puh. 050 462 7359

Palveluesimies Pekka Rautanen
pekka.rautanen@uta.fi
puh. 050 395 1177
- Keskustakampus

AV-mestari Kauko Kyllönen
kauko.kyllonen@uta.fi
puh. 050 462 7376

Palveluesimies Hannele Sainiola
hannele.sainiola@uta.fi
puh. 050 591 1438
- Kaupin kampus

AV-mestari Juha Sorri
juha.sorri@uta.fi
puh. 050 318 7835

 

Vartiointi

Palveluinsinööri Anne Kainulainen
anne.kainulainen@uta.fi
puh. 050 437 2670

Hälytykset vahtimestareille. Kiinteistöjen aukioloaikojen ulkopuolella hälytykset
AVARN Security, puh. 0207 363673.


TAY-Palvelut Oy, c/o Tampereen yliopisto, 33014 TAMPEREEN YLIOPISTO, Puh. (03) 355 111, tay-palvelut@uta.fi
Ylläpito: tay-palvelut@uta.fi
Muutettu: 12.5.2017 8.32 Muokkaa